Hakkımızda
15444
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15444,bridge-core-2.2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-21.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6
 

Hakkımızda

Cem Örgey

TED Ankara Koleji mezunu olan Cem Örgey, daha sonra ODTÜ Elektronik Mühedisliği bölümünden lisans ve lisansüstü diplomalarını aldı. 10 Sene, yurt içi ve yurt dışında, Ar-Ge ve üretimde aktif olarak medikal elektronik mühendisliği yaptı. Bugün bile halen hastanelerde tasarladığı ve imal ettiği  cihazları çalışmaktadır. Bu dönem ertesinde Kurumsal Tanıtım ve Promosyon sektörüne geçti.

 

Bu alanda da pek çok ilk’e imza atan Cem Örgey, bir firmanın Yönetim Kurulu Başkanı olarak, sektördeki ana firmalardan birisi sıfatıyla halen faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

KW KENT ofisinde Broker ve ortak olarak gayrimenkul sektöründe yer alan Cem, teknoloji odaklı bir kişi olup, uzun senelerdir sürdürdüğü yönetici kimliği ile özellikle Arsa,  Ticari Gayrimenkul ve Lüks Konutlarda, sergilediği sonuç odaklı ve uzlaşmacı yapısıyla bilinmektedir.

 

Keller Williams Türkiye onaylı fakülte eğitmeni ve Lider Danışma Konsey başkanı olan Cem, zamanınızı boşa harcamayacak, yüksek enerjili, etkili ve verimli bir danışman olarak, geniş iletişim ağı, sporcu kişiliği, ATV, scuba gibi hobileriyle renkli bir yelpaze sergilemektedir.

Sizi ilgilendirecek olan, doğal olarak size ne denli faydamız olacağıdır. Başarı için sayılarımıza bakacak olursak,genel olarak düşük profil gösteren Türkiye ekonomisinde, geçen seneye göre benim ve takımımın artış istatistikleri aşağıdaki gibi:
•Satış adedine göre geçen sene %104 büyüdük.
•Bu büyüme satış hacminde %68 oldu.
•İçinde yer aldığım Türkiye’nin en yüksek 10 kişisinin hacim büyümesi %55 oldu.
•Cem Örgey’in satıştaki hacim büyümesi %310 oldu, sene ALTIN MADALYA ile bitti.
•2020 Kasım ayı sonuna kadar, ilk 9 ay satış ciromda, Türkiye 5.si olarak, yine Türkiye’nin TOP%1 gurubundayım.
•Benim liste fiyatımdan satışa dönen ortalama indirim oranım %7,30. Yetki aldığım işleri sonuçlandırma oranım %88 ve sonuç alma ortalama sürem 26 gün.

Takımımızla size hayallerinizdeki sorunsuz ve süratli işlemi yaşatmak istiyorum.

BU BAŞARI TESADÜF DEĞİL

Having attended TED Ankara Collage, Cem Orgey had his Bsc. and Msc. degrees from Middle East Technical University, Electronics Engineering department. Following this era, he had passed to Corporate Advertising with a specialty branch of Branded Promotional products. He is still going on as the chairman of Meditas Inc., one of the main supplier companies in the field.

Since US Based Keller Williams Real Estate company had entered the Turkish market in 2014, Cem Orgey had literally started to take place in the Real Estate market as a broker, realtor and investor. Being a technological based person with negotiation oriented and result focused background, Cem is more diversified in the Commercial Real Estates and Luxury Homes.

Cem, being an approved Faculty Member and Agent Leadership Council member of Keller Williams, is demonstrating a colourful spectrum, enabling you to proceed without making you lose time with his impressive and effective approaches, wide sphere of influence and hobbies like ATV, scuba diving etc.

What actually matters for you will always be, 

“What Profit will we be providing you”

To make a comparative decision on our success, based on figures, the statistics of mine and our team compared to those of last years are as follows:

 

  • We have increased our sales quantity by 104%
  • Our sales volume increase was 68%
  • The sales volume increase of the highest 10 agents in Turkey, among whom Cem also resides was 55%
  • The Cem Orgey personal sales volume increase was 310%. The year has ended with a GOLD MEDAL.
  • Based on the sales volume till end November 2020, he is ranked as the 5th in all Turkey, naturally being in the TOP1% group.
  • The average discount of sold portfolio from his listing price was 7,3%. The percent of success is 88%, average sales duration being 26 days.

 

I want you to experience 

the fast and smooth operation and transaction

using our team.

SUCCESS is not a Coincidence

liste fiyatından satış0%
Sonuçlandırma Oranı0%
Sonuç Alma Süresi (26 Gün)0%

team orgey

GM Değerleme Uzmanı / Broker

Cem Örgey

KW Onaylı Fakülte Eğitmeni. TED ve ODTÜ EE Mezunu. Broker ve ortak olarak gayrimenkul sektöründe yer alan Cem, teknoloji odaklı bir kişi olup, özellikle Arsa,  Ticari Gayrimenkul ve Lüks Konutlarda, sergilediği sonuç odaklı ve uzlaşmacı yapısıyla bilinmektedir.

0533 551 52 92

0216 312 82 00

cem.orgey@kww.com.tr

Gayrimenkul Danışmanı / Eğitmen

Sanem Örgey

KW Onaylı Fakülte Eğitmeni. Uzmanlık alanı lüks konutlar ve özel mülkler olan gayrimenkul danışmanı. Marmara Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 15 yıl eğitim ve sponsorluk, üst düzey iş organizasyonları konularında satış yöneticiliği.

0549 513 13 28

0216 312 82 00

sanem.orgey@kww.com.tr

33%
Pazarlama Fikirleri

Farklı pazarlama fikirleri yaratmak

75%
Teknoloji

Teknoloji kullanımı

80%
Destek

Müşteri desteği sağlamak

94%
Çözüm

Çözüm odaklı olmak

5

Tüm danışmanlar arasında Türkiye 5.si ile çalışmak ister misiniz?

× whatsapp